Enjoy up to 50% Off + MORE! Code: MOMSHIP Ends: 4/23 Details
Apply

Sotsiaalsed tarkvara vahendid

Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Sotsiaalsed tarkvara vahendid - Page Text Content

S: Sotsiaalsed Tarkvara vahendid

FC: http://www.google.ee/images?um=1&hl=et&biw=1280&bih=837&tbs=isch%3A1&sa=1&q=social+media&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai= Sotsiaalne Meedia

1: http://www.nyfa.org/level2.asp?id=146&fid=5 Autor Mark Zuckerberg, suhtlusvrgustik, millel on hetkel u 500 000 000 aktiivset liiget. Suhtluskeskkonna kasutajad saavad lisada spru, saata neile snumeid ja uuendada oma isiklikke veebilehti, et teavitada oma spru enda jaoks olulistest sündmustest ning jagada pilte. Lisaks saavad kasutajad ühineda vrgustikega, mis on organiseeritud linna, tkoha, kooli ja regiooni j2rgi.

2: http://techpatio.com/et/2010/tech-news/youtube-4k-video-support-flash/ Sait, kus saab laadida üles videosid, neid jagada ja vaadata. See tehti 2005 aastal, praeguseks üle miljardi kasutaja.

3: http://www.thetechherald.com/article.php/200916/3431/Twitter-suffers-Easter-weekend-problems aa Twitter on internetis suhtlemisvrgustik ja mikroblogimise lehekülg. Twitter vimaldab oma kasutajatel edastada lühisnumeid, mida kutsutakse sutsudeks (inglise keeles tweet). Peale Twitteri loomist Jack Dorsey poolt 2006. aastal on lehekülg kogunud populaarsust üle maailma ning hetkel kasutab seda üle 100 miljoni inimese.

4: http://www.1800endoscope.com/companyprofile.htm Windows Live Messenger (endine nimetus MSN Messenger) on suhtlusprogramm, mille kasutuseks on vaja internetti. Üle 330 aktiivse kasutaja üle maailma.

5: http://kjvg.edu.ee/est/uudised/e-kool/e-kool.htm eKool on internetiphineppeinfosüsteem, mis ühendab kiki ppetga seotud osapooli: koolijuhte, petajaid, klassijuhatajaid, pilasi, lapsevanemaid. Süsteemi thtsaimaks osaks on klassipevik, milles on petaja poolt sisestatud hinded, tunni sisu kirjeldused, kodused ülesanded, puudumised, hilinemised, mrkused ning kontrolltde ajad. Liitunud 220 üldharidus– ja kutsekooli.

6: http://www.unav.es/servicio/archivo/enlaces/ Blogspot on lehekülg, mis v6imaldab niielda interneti p2evikut pidada, mida teisedki lugeda saavad. Seda on kasutatud ka paljude asjade kodulehekülgi tehes.

7: http://www.google.ee/images?um=1&hl=et&biw=1280&bih=837&tbs=isch%3A1&sa=1&q=orkut&aq=f&aqi=g10&aql=&oq=&gs_rfai= Orkut on Google'i poolt arendatav suhtlusvrgustik, mille eesmrgiks on olla kohaks, kus kasutajad saavad uute spradega kohtuda ja omavahel suhelda. Lisaks on seal olemas ka community'd ehk kogukonnad, mis ühendavad erinevaid kasutajaid.Orkut on külastatavuselt maailma 68. veebisait, Eestis on see kaheksas

Sizes: mini|medium|large|gigantic
Default User
  • By: helena k.
  • Joined: over 7 years ago
  • Published Mixbooks: 0
No contributors

About This Mixbook

  • Title: Sotsiaalsed tarkvara vahendid
  • shalala
  • Tags: None
  • Started: over 7 years ago
  • Updated: over 7 years ago