Up to 50% Off! Get up to 50% Off + More! Code: JANLUV Ends: 1/21 Details
Apply

  1. Help
Up to 50% Off! Get up to 50% Off + More! Code: JANLUV Ends: 1/21 Details
Apply

Fejesa Irisi & Lindi

Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Fejesa Irisi & Lindi - Page Text Content

S: Iris & Mirlind / Iris & Mirlind / Iris & Mirlind / Iris & Mirlind / Iris & Mirlind / Iris & Mirlind

BC: Nje lule te bukur Iris per dashurine tuaj dhe urime pafund nga M&G

FC: Iris Lindi 25 Mars, 2012 | &

1: U plakshi bashke! me dashuri, Mari & Genti

3: “Nje nga gjerat me te mrekullueshme qe mund te na ndodhe ne jete, eshte te njohim nje qenie tjeter qe na mbush perplot emocion, dhembshuri, dritherima, qetesi dhe na ploteson. I pazevendesueshmi yt, engjelli yt mbrojtes, eshte me ju edhe ne keto momente ... per t'iu dhene bekimin e tij dhe gjithe dashurine qe nje baba mund t'iu fale. I pazevendesueshem mbetet, dhe gjithmone prane zemres per te gjithe ne! ”

4: ~ Dashuria ~ Historite e verteta te dashurise s'kane fund. ~Richard Bach | Kjo fejese eshte nje feste e viteve te shkuara, e gezimit te sotem dhe shpresave per neser

5: Dashuria eshte e vertete, kur eshte me ty edhe ne momente te veshtira dhe humbje te medha...

6: Dashuria nis ne nje moment, rritet me kohen dhe zgjat pergjithmone.... | love

9: S'ka rendesi ku shkoni ne jete, ose cfare beni... e rendesishme eshte te beni gjithcka me njeri-tjetrin perkrah!

11: XO

12: Krah per krah, vit pas viti... | E nesermja behet me e bukur me dashurine ne zemer dhe tjetrin ne krah.

16: Ju do te jetoni te lumtur dhe...

17: ...bashke, pergjithmone!

21: Emocione si keto, qe lindin nga dashuria, zgjasin pergjithmone...

22: XO

24: love

Sizes: mini|medium|large|colossal
Default User
  • By: Marinela S.
  • Joined: almost 8 years ago
  • Published Mixbooks: 2
No contributors

About This Mixbook

  • Title: Fejesa Irisi & Lindi
  • Tags: None
  • Published: almost 7 years ago